Krémy na zväčšenie poprsia sú na tom podobne ako tabletky tohto druhu – existuje na ne príliš veľa protichodných názorov. Je to kvôli tomu, že bežný krém na zväčšenie pŕs má prírodné zloženie, ktorého cieľom je podporiť rast prsníkov u každej ženy individuálne aj vzhľadom na jej aktuálny stav. Individuálne sú potom aj výsledky.

Ako krém na zväčšenie poprsia funguje?

Základnou úlohou krémov je pomocou prírodných látok obsiahnutých v ich zložení zlepšiť stav pokožky a vrchných prsných tkanív. To znamená v prípade pokožky najmä zlepšiť jej elasticitu a dosiahnuť vypnutie pokožky, čo môže pomôcť najmä ženám s malými a ochabnutými prsiami. U takýchto žien majú krémy oveľa lepšie účinky a väčší úspech.

Niektoré značky pôsobia aj na prsné tkanivo na povrchovej vrstve, pričom môžu napríklad podporovať jeho zväčšovanie ukladaním tukov, prípadne pôsobiť na rovnomernejšie zaoblenie pravidelnou masážou spolu s krémom. Niektoré krémy napomáhajú aj lepšiemu vyživovaniu prsného tkaniva. Aj tu je ale účinok veľmi individuálny.

Aké krémy sa u nás najviac predávajú

Krémov na zväčšenie prsníkov je naozaj veľké množstvo, podobne ako aj pri tabletkách. Hoci ich zloženie je prírodného charakteru a väčšinou fungujú na podobnom princípe, aj tu sa dajú nájsť viac a menej účinnejšie prípravky.

Krém Pupa

Na zväčšenie objemu prsníkov je jedným z najznámejších krémov krém Pupa. Tento krém slúži ale najmä na tvarovanie poprsia, čiže väčšie účinky zaznamená ženy najmä s malým a ochabnutým poprsím. Krém má vplyv na zlepšenie pružnosti pokožky, zdokonaľuje jej elasticitu a prsia sa tak stanú oblejšími a pevnejšími. Nie u každej ženy ale funguje rovnako.

Mamma Mia

Krém má rovnaký názov aj tabletky určené na zväčšenie poprsia a má čisto prírodné zloženie. Obsahuje extrakt rastliny zvanej Pueraria Mirifica, ktorá pochádza z juhovýchodnej Ázie. Krém by mal zabraňovať predčasnému starnutiu pokožky, ale najmä napomáha lepšej výžive prsníkov, ich zväčšovaniu, zlepšuje ich pevnosť a pomáha pokožke, aby bola viac elastickou.

Bust Fix

Veľmi zaujímavým krémom je aj Bust Fix, ktorého cieľom je optické zdvihnutie poprsia, ale napríklad aj jeho reálne zväčšenie a to vďaka tomu, že krém obsahuje látky podporujúce ukladanie tuku v prsiach. Vďaka tomu budú prsia naozaj objemnejšie a navyše aj pekne zaoblené. Dôležitým efektom je tiež vypnutie pokožky v oblasti dekoltu.

Niektoré ďalšie krémy

Na trhu je ešte mnoho iných značiek a druhov podobných krémov, napríklad Breast fast, Brestrogen, Procurves Plus, Siluette alebo Siluette Plus. Vo väčšine prípadov pracujú veľmi podobne, ako vyššie zmienené krémy, čiže pôsobia na pokožku samotnú, prípadne na tkanivá, ktorým umožňujú napríklad lepšie prekrvenie a tým aj ich stimuláciu rastu.

Naozaj fungujú alebo nie?

Aj pri krémoch platí, že je možné nájsť prípady, kedy krém naozaj pomohol krajšiemu a objemnejšiemu poprsiu, ale aj veľa prípadov, kedy bol efekt tak malý, že si žena povedala, že to vôbec nestálo za ten čas a námahu. Aj z tohto dôvodu, aby ste čas a peniaze nestrácali, je lepšie si vyberať známejšie značky.

Existuje nejedno internetové fórum, kde sa preberajú rôzne značky a druhy krémov, podobne je možné nájsť aj recenzie. Skúste si teda podľa takýchto zdrojov vybrať tie krémy, ktoré majú najlepšie hodnotenia a čo najviac spokojných užívateľov, pretože je väčšia šanca, že vám pomôžu.

Pozerajte sa ale aj na zloženie krémov. Zamerajte sa na tie krémy, ktoré obsahujú čo najviac účinných látok a v čo najlepšej kvalite ich zloženia – ideálne teda bez zbytočných umelých prísad a spracovania. Dôležité je tiež uvedomiť si, že väčšina krémov slúži na spevnenie poprsia, vypnutie pokožky, zvýšenie elasticity kože a teda ide o kombináciu viacerých efektov.

Na záver jedno odporúčanie

Ak hľadáte aj iné možnosti, ako sú len krémy, odporúčame vám vyskúšať našu elektronickú príručku nazvanú „Prirodzene väčšie prsia“. Táto kniha má za cieľ zhrnúť na jednom mieste všetky informácie o tom, ako je možné zväčšiť prsia prirodzenejšími metódami, ako sú bežné plastické operácie a iné chirurgické zákroky.

Nájdete tu návody, ako by ste mali zmeniť životosprávu, čo všetko treba robiť, aby ste obnovili rast pŕ prirodzene a tiež aj konkrétne príklady napríklad na masáže, cvičenia a dokonca aj na domáce lokálne krémy na zväčšenie pŕs. V knihe je všetko na jednom mieste pre všetky ženy bez ohľadu na vek a aktuálnu veľkosť pŕs.